Поясна сумка ELEVEN з пляшками

700,00 грн

Наразі товар у такому розмірі відсутній.

Поясна сумка з пляшками для води ELEVEN ідеально підійде для бігу і тренувань в теплу пору року, коли спрага дає про себе знати вже на перших кілометрах.

Сумка-пояс складається з кишені для дрібниць, еластичногоременю, що регулюється, з пластиковим карабіном і двох пляшок для води з передбаченими для них кишенями на поясі.

Передня кишеня на блискавці вміщує в себе все необхідне: телефон, ключі, гроші, пластикові картки. Усередині кишені водонепроникна перегородка і маленька кишенька для грошей або карток. На зовнішній стороні кишені знаходиться спеціальний отвір - вихід для шнура навушників.

Пластикові пляшки для води, ємністю 150 мл, виготовлені з м'якого, але стійкого до пошкоджень нетоксичного пластика. У верхній частині пляшки знаходиться відкручується пластикова кришка з клапаном для пиття, який при необхідності можна відкрити одним рухом пальця. Завдяки м'якому пластику потік води можна посилити, якщо здавити трохи пляшку.

Пляшки розміщені з боків поясу. Це забезпечує рівномірний розподіл ваги на тілі спортсмена і, відповідно, комфорт під час тренування. На внутрішній частині поясу в областях прилягання кишень до тіла, передбачені силіконові накладки для запобігання його ковзання.

Кишені для пляшок мають щільні стінки, що дозволяє з легкістю дістати і покласти назад пляшку під час руху. А для більш надійної фіксації пляшки в кишені передбачені резинки, які одягаються на кришки.

Особливості фляг для води ELEVEN:

  •          Зроблені з міцного нетоксичного пластика
  •          Не мають запаху
  •          Повністю герметичні
  •          Пробки з різьбленням, що закручуються
  •          Матеріал: 100% Поліестер
  •          Об’єм: 150 мл

Для безпеки спортсмена на дорозі передбачені світловідбиваючі елементи.

6 інших товарів в цій категорії: