Багатофункціональні шарфи

Багатофункціональний шарфпопулярний і практичний виріб для захисту шиї і голови. Також його часто називають шарф-шапка, мультишарф, шарф-трансформер, бандана-труба. Ці та подібні позначення кожне по-своєму відображає суть – багатофункціональний шарф легко трансформується і в кожному з понад 15 видів виконує ті чи інші захисні функції під час за...

Багатофункціональний шарфпопулярний і практичний виріб для захисту шиї і голови. Також його часто називають шарф-шапка, мультишарф, шарф-трансформер, бандана-труба. Ці та подібні позначення кожне по-своєму відображає суть – багатофункціональний шарф легко трансформується і в кожному з понад 15 видів виконує ті чи інші захисні функції під час занять спортом.

Багатофункціональний шарф – оптимальний вибір для занять бігом, велоспортом і зимовими видами спорту. Використовувати його можна цілий рік. Мультифункціональні шарфи для дуже холодної погоди слід використовувати утеплені.

Багатофункціональні шарфи ELEVEN Sportswear – види і застосування

Чеський бренд ELEVEN Sportswear випускає два різновиди мультишарфів для спортсменів:

  • Легкі мультишарфи, зшиті з якісної тканини MYTHOS, яка на 100% складається з поліестеру. Дихаючий матеріал приємний до шкіри, добре вбирає піт і швидко сохне. Якщо пов'язати легкий мультишарф на манер балаклави, він захистить шкіру від негативного впливу ультрафіолетового світла під час тренування. Вони підійдуть для бігу та велогонок, а також для любителів походів у будь-яку пору року.
  • Комбіновані мультишарфи з флісом актуальні для зимових видів спорту. Італійський матеріал MYTHOS в комбінації з FLEECE захистить голову і шию від переохолодження, вбереже вуха від продування. Можна використовувати у вигляді шапки, балаклави, бандани, горловика. У будь-якому вигляді, шарф-трансформер допоможе сховати обличчя від морозів і обвітрювання.

Замовлення мультифункціональних шарфів ELEVEN Sportswear

Вибрати й купити багатофункціональний шарф можна в інтернет-магазині товарів для спорта та туризму eleven-sportswear.com.ua, де представлений широкий асортимент функціональних яскравих спортивних товарів від торгової марки ELEVEN. Мультішарфи чеського виробництва мають універсальний розмір еластичний матеріал добре тягнеться. Тому підійдуть як для дорослих, так і для дітей.

Докладніше
Показані 1 - 4 із 4 пунктів
Показані 1 - 4 із 4 пунктів