Мультишарф ELEVEN COMBO EVN F2925

368,00 грн

-20%

460,00 грн

1 Товар

Мультишарф з флісом ELEVEN COMBO – це комфортний аксесуар для спорту і активного відпочинку на свіжому повітрі в холодну пору року. Практичний багатоцільовий шарф-трансформер буде корисний при заняттях зимовими видами спорту.

Мультифункціональний шарф з розширеною теплою частиною захистить від переохолодження голову і шию у будь-яких погодних умовах. Мороз, вітер і снігопад не заподіють шкоди спортсмену, якщо він використовує комбіновану модель шарфа-трансформера Combo з флісом в одній з безлічі модифікацій – як балаклаву, горловик, шапку. Мультишарф зроблений з комбінації тканин MYTHOS і FLEECE. Легка і дихаюча MYTHOS на 100% складається з поліестеру.

Мультишарф з флісом ELEVEN COMBO, як і інші ELEVEN Sportswear, проводиться в Чехії. Строгий контроль якості і використання тільки перевірених матеріалів від італійських фабрик гарантують функціональність і довговічність мультишарфів. Універсальний розмір виробів дозволяє підібрати модель в потрібному дизайні, не турбуючись про зняття мірок.

Матеріал: 100% Поліестер

Аксесуари

22 інших товарів в цій категорії: