Фільтр

В наявності

Відсутній товар для вибору

Бандани

Що таке бандана і навіщо вона потрібна? Бандана функціональний головний убір, який широко використовується як в спортивній, так і повсякденному житті. Бандани надягають для зручності і комфорту під час активного відпочинку, туризму і просто прогулянок. Серед професійних спортсменів бандана цінується за легкість, практичність і функціональність...

Що таке бандана і навіщо вона потрібна? Бандана функціональний головний убір, який широко використовується як в спортивній, так і повсякденному житті. Бандани надягають для зручності і комфорту під час активного відпочинку, туризму і просто прогулянок. Серед професійних спортсменів бандана цінується за легкість, практичність і функціональність. Найбільш популярний цей аксесуар серед тих, хто займається велоспортом і бігом.

Бандани високої якості від чеського бренду ELEVEN Sportswear служать для відведення надлишкового тепла і вологи від голови, а також можуть вдягатися під шолом. Подібне використання корисно не тільки велосипедистам під час інтенсивної підготовки або участі в гонках. Стане в нагоді бандана під шолом і професіоналам в зимових видах спорту, заняття якими вимагають носіння шолома.

Особливості бандан ELEVEN Sportswear для спортсменів

В інтернет-магазині можна купити бандани двох типів:

  •          у вигляді хустки трикутної або чотирикутної. Її можна пов'язати на свій смак як пов'язку, хустку, на шию або на голову;
  •          у вигляді шапочки з зав'язками ззаду і подовженою задньою частиною, яка прикриє шию від палючого сонця.

Бандани виготовлені з тканини MICRO італійського виробництва (100% поліестер). Це легкий, тонкий поліефірний матеріал з високим рівнем повітропроникності. Зворотний бік мікроволокна забезпечує ефективне видалення поту на верхній шар, який має більш грубу структуру для швидкого випаровування.

Розмір бандан ELEVEN Sportswear універсальний, тому можна сміливо купити аксесуар без вимірювання окружності голови. Зручні головні убори відрізняються високою якістю і довговічністю.

Докладніше
Показані 1 - 4 із 4 пунктів
Показані 1 - 4 із 4 пунктів