Одяг

З кожним днем ​​людей, які ведуть активний спосіб життя стає все більше. Біг, лижне крос-кантрі – це не просто спорт, це вже спосіб життя. На вулицях міста, в парках, і навіть на бігових доріжках в тренажерних залах зустрічається все більше бігунів. І кожен знаходить в спорті щось своє: відмінне самопочуття і заряд енергії, нові знайомства, моти...

З кожним днем ​​людей, які ведуть активний спосіб життя стає все більше. Біг, лижне крос-кантрі – це не просто спорт, це вже спосіб життя. На вулицях міста, в парках, і навіть на бігових доріжках в тренажерних залах зустрічається все більше бігунів. І кожен знаходить в спорті щось своє: відмінне самопочуття і заряд енергії, нові знайомства, мотивацію до перемоги, подолання труднощів ...

 Хтось замислюється про вибір одягу вже через півроку регулярних тренувань, а для кого-то наявність яскравої і функціональної форми з самого початку є сильною мотивацією.

Одяг для бігу необхідно вибирати, виходячи з особистих переваг, цілей і особливостей організму, а також сезону і погоди. Головне, щоб вам в цьому одязі було максимально комфортно, щоб він не сковував рухів і не заважав під час бігу. Важливу роль відіграє і яскравість, краса одягу.

ELEVEN Sportswear пропонує широкий вибір функціонального одягу для бігу та лижного кросу-кантрі як для любителів, там і для професіоналів. Сучасні технології дозволили нам створити якісну форму, що володіє ключовими необхідними для спортивного одягу властивостями:

  •          Виготовлена ​​з синтетичних легких, м'яких і еластичних тканин, які не вбирають вологу, а пропускають її через свою структуру і виводить на поверхню, змушуючи миттєво випаровуватися.
  •          Містять вентиляційні вставки для поліпшеної повітропроникності.
  •          Містять плоскі шви, що дозволить спортсменам уникнути натирання і подразнень.

На сайті офіційного представника ELEVEN Sportswear в Україні можна вибрати і купити з доставкою по Києву, в Одесу, Харків, Полтаву, Миколаїв, Суми та інші міста і регіони України такі категорії бігового і лижного одягу:

  •          Бігові джерсі і топи

Футболки, майки для чоловіків і жінок з м'яких і легких тканин Micro, Torino та ін. з вільним кроєм і плоскими швами. Вони зручні не тільки для бігу, але і для інших видів спорту, як: фітнес, футбол, волейбол, йога та ін.

  •          Літні і зимові куртки для бігу

Легкі вентильовані вітровки, які при складанні можуть поміститися в кишеню. Вони знадобляться не тільки бігунам на ранніх ранкових або вечірніх прохолодних пробіжках, а й кожному в повсякденному житті на прогулянці по місту або в подорожі.

  •          Бігові тайтси, шорти, спідниці-шорти

Довгі літні або зимові лосіни, шорти ¾ або короткі, спідниці-шорти – все це представлено в неймовірно яскравих кольорах ELEVEN в нашому магазині. Всі вироби володіють помірною компресією, мають плоскі шви, виготовлені з дихаючих тканин.

  •          Куртки і толстовки для лижного крос-кантрі і повсякденного використання

Дуже легкі універсальні курточки для чоловіків і жінок, які підходять любителям бігу, лижникам і велосипедистам у будь-яку погоду з осені до весни. Спеціальна технологія комбінації трьох видів тканин, включаючи легку тришарову мембрану MISSION і теплу ізольовану з відмінною повітропроникністю DOLOMITI, захистить вас від будь-якої негоди.

  •          Куртки та жилетки Softshell

Зроблені з тришарового мембранного матеріалу, вони відштовхують воду і бруд, повністю вертрозахисні. Куртки та жилетки Softshell можуть використовуватися бігунами під час зимових пробіжок, велосипедистами, лижниками. Яскравий дизайн, легкість і комфортність дозволяють їм зайняти своє місце навіть у повсякденному гардеробі чоловіків та жінок.

Докладніше
Показані 1 - 1 із 1 пунктів
Показані 1 - 1 із 1 пунктів