Горловики

Горловик – це різновид шарфа, замкнутого в кільце. У побуті його часто називають снуд, хомут, шарф-труба.

З огляду на те, що між цими типами шарфів все-таки є деякі розбіжності, аксесуар для спортивних цілей правильніше називати «горловик». Тим більше, що саме спортсмени першими оцінили перевагу закільцьованих моделей перед традиційними. Горлови...

Горловик – це різновид шарфа, замкнутого в кільце. У побуті його часто називають снуд, хомут, шарф-труба.

З огляду на те, що між цими типами шарфів все-таки є деякі розбіжності, аксесуар для спортивних цілей правильніше називати «горловик». Тим більше, що саме спортсмени першими оцінили перевагу закільцьованих моделей перед традиційними. Горловик не розвівається на вітрові і досить щільно прилягає, що важливо під час тренувань з бігу, вело-, мото- та зимових видів спорту.

Горловики ELEVEN Sportswear - властивості і призначення

Горловики бренду ELEVEN Sportswear, представлені на сайті, розроблені для занять зимовими видами спорту на зразок ліжного кросс-кантрі, бігу. Матеріал виробів – DOLOMITI – теплий і функціональний, створений спеціально для тренувань в холодних погодних умовах. Він являє собою двосторонню еластичну і міцну тканину, яка на 85% складається з поліестеру і на 15% – з волокон LYCRA® POWER. Горловик має високі теплоізоляційні показники, захищає горло і шию спортсмена від морозу і вітру.

Примітно і зі смаком: який горловик купити?

Горловики ELEVEN Sportswear – це не тільки функціональність і чудова якість. Девіз бренду – Creative Sportswear Design. Тому аксесуари для спортсменів впізнавані свіжим, яскравим стилем і сміливими колірними комбінаціями.

Етніка, гра з геометрією, мінімалізм і навіть мультиплікаційні персонажі – і дорослий, і дитина підбере собі практичний спортивний шарф з близьким по духу принтом. Можна купити горловик, що поєднується з іншими аксесуарами, верхнім одягом, головними уборами, і скласти комплект.

З приводу вибору розміру турбуватися не варто – матеріал еластичний, так що підійде кожному.

Докладніше
Показані 1 - 3 із 3 пунктів
Показані 1 - 3 із 3 пунктів