Про компанію

Привіт! Я Наталя і я представляю компанію ELEVEN Sportswear в Україні.

01.jpg

ЗНАЙОМСТВО З ELEVEN

Вперше я познайомилася з продукцією компанії ELEVEN Sportswear в 2017 році, в Словаччині, коли сама брала участь в своєму першому напівмарафоні Kosice Peace Marathon 2017 – найстаріший в Європі марафон. Вперше він був проведений в 1924 році.

Як завжди перед забігами, на вулиці було розташоване наметове містечко – ярмарок, де були представлені провідні торгові марки спортивних товарів. Серед них істотно виділявся одяг компанії ELEVEN. Тоді ELEVEN Sportswear представляла словацька компанія, тепер уже наш партнер, Лєнка та її сім’я.

Дуже широкий вибір шапок, мультишарфів, пов'язок на голову і шкарпеток, не могли не привернути до себе уваги! Ось і я не змогла пройти повз. Я просто «підвисла» біля стійки, очі розбігалися, а душа бажала всього і відразу! Подруга, напевно, більше півгодини не могла мене звідти забрати! В кінці кінців, я придбала дві шапки (MATTI і SVEN) і дві пов'язки для себе. Подружка теж не втрималася і придбала шапку MATTI. Минуло 1,5 року ...

Одного прекрасного моменту, коли я зрозуміла, що хочу створити свій бізнес, я згадала про шапки ELEVEN, і зрозуміла, що вони ж так і не з'явилися на ринку України! Я не стала втрачати час – написала лист виробнику з пропозицією про співпрацю. Уже через місяць ми зустрілися і підписали контракт про ексклюзивну дистрибуцію продукції ELEVEN в Україні. Тепер, з одного боку – це невеликий сімейний бізнес, а з іншого – велика сім'я ELEVEN FAMILY!

Сьогодні, маючи 11-річний досвід виробництва товарів для спорту, ELEVEN Sportswear спеціалізується на виробництві спортивного одягу і аксесуарів під власним брендом ELEVEN. Тепер широкий асортимент торгової марки ELEVEN представлений і в Україні, в нашому інтернет-магазині.

На сайті інтернет-магазину офіційного і ексклюзивного дистриб'ютора торгової марки ELEVEN в Україні, представлений широкий асортимент товарів для велоспорту, тріатлону, дуатлону, бігу та ін., який постійно поповнюється новинками. У нас можна купити велосипедні та бігові майки, шорти і тайтси, жилетки, куртки, комбінезони, шапки, шкарпетки і безліч інших продуктів і аксесуарів. Найвимогливіші спортсмени можуть замовити для себе трисьюти (костюми для тріатлону) або костюми для лижного кросс-кантрі в індивідуальному дизайні.

Я пишаюся якістю продукції, що виробляється, завдяки високоякісному технологічному устаткуванню і використанню перевірених тканин.ПРО КОМПАНІЮ ELEVEN SPOTRSWEAR

Компанія ELEVEN Sportswear, створена 11 січня 2004 року, є провідним чеським виробником спортивного одягу і аксесуарів для велоспорту, тріатлону, бігу, легкої атлетики, бігових лиж та дозвілля.

Чому ELEVEN? З дитинства Мартін багато подорожував, жив в різних країнах, а в 11 років він знову повернувся на свою Батьківщину, до Чехії, де і вирішив побудувати своє життя. Протягом багатьох років всі найважливіші події в житті Мартіна відбувалися 11 числа, або 11 місяця... Навіть заснування компанії відбулося 11 січня. Це число стало його щасливим талісманом! А любов до спорту і завзятий характер сприяли створенню якісного функціонального одягу для спорту і туризму з яскравим креативним дизайном!
ОСОБЛИВОСТІ ВИРОБНИЦТВА ОДЯГУ ELEVEN SPORTSWEAR

1

ДРУК МЕТОДОМ СУБЛІМАЦІЇ

Ми використовуємо сублімаційний метод нанесення принта на тканини. Перевагами даного методу є стійкість перенесеного зображення і те, що нанесене зображення не відчувається на дотик. Суть технології сублімації полягає в перенесенні зображення під високою температурою з сублімаційного паперу на тканину. У процесі сублімації відбувається фарбування волокон самого виробу, а не перенесення зображення «поверх» тканини.

Метод полягає в тому, що при друкові чорнилом або фарбувальними стрічками, частки барвника миттєво нагріваються друкованою голівкою і змішуються при переході в газовий стан, глибоко проникаючи в структуру матеріалу, що задруковується. Це дозволяє отримати на тканині малюнок, стійкий до впливу світла, високих і низьких температур, прання або будь-якого механічного впливу в процесі експлуатації. Ми друкуємо на японських принтерах MIMAKI італійськими фарбами J-Teckna на швейцарському папері TRANSJET з сертифікатом FSC®.

2

ВИСОКА ЯКІСТЬ ТКАНИН

Ми використовуємо ретельно відібрані і перевірені функціональні тканини від італійських брендів PLASTOTEX, Carvico, M.I.T.I., французького ESF та інших. Вкладки (памперси) для велосипедних і тріатлонних брюк і комбінезонів для нас виготовляє італійська компанія T.M.F. Продукція й тканини ретельно перевіряються на якість до того, як вони потраплять в портфоліо і масове виробництво.

3

ВИРОБНИЦТВО

Всі виробничі процеси, а також сортування розмірів контролюються висококваліфікованими співробітниками за допомогою програмного забезпечення CAD. Продукція та її зразки виготовляються головним чином нашими досвідченими швачками в нашій власній майстерні, яка є частиною виробничого підприємства в Яблонець-над-Нісою.

4

КРЕАТИВНИЙ ДИЗАЙН

Для успішного виконання вимог наших клієнтів ми маємо власну добре обладнану дизайнерську студію. Тут ми створюємо проекти за потребами клієнтів, а також виробничі листи, необхідні для безперебійного виробництва і доставки точно в строк.

5

КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ

Перед відправкою всі продукти перевіряються на відповідність виробничим листам та вимогам стандартів якості.

6

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДИЗАЙН НА ЗАМОВЛЕННЯ

Ми також виготовляємо індивідуальний фірмовий спортивний одяг для команд і корпоративних клієнтів та клубів.

Ви можете замовити в якості корпоративного одягу, сувенірів, командного спортивного одягу:

  • свій дизайн шкарпеток
  • свій дизайн велоодягу
  • свій дизайн одягу для бігу
  • свій дизайн одягу для інших видів спорту

Дізнайтеся більше про те, як замовити ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДИЗАЙН тут. 

Спортивний одяг ELEVEN Sportswear функціональний і яскравий! Ми намагаємося максимально якісно втілити ідею клієнта, щоб допомогти йому досягти успіху в обраному виді спорту. Так що не соромтеся, заходите в наш інтернет-магазин. Якщо Ви не знаєте, як купити, зателефонуйте або напишіть нам. Ми з задоволенням надамо Вам пораду.

Бажаємо приємної покупки!
Наташа та сім'я