Компресійні гетри ELEVEN GOTTA Blue

700,00 грн

4 од.

Компресійні гетри ELEVEN GOTTA призначені зовсім для всіх типів спортивної діяльності: ✔біг ✔велоспорт ✔тренажерний зал і фітнес ✔crossfit ✔регбі ✔тенніс ✔легка атлетика ✔футбол і інших, а також для тривалих подорожей, щоб уникнути втоми ніг. Компресійні гетри ELEVEN GOTTA забезпечують максимальну підтримку під час бігу, підтримку литкових м'язів і гомілки, захист від тромбозу глибоких вен, зменшення м'язової втоми і ймовірності травм нижньої частини ніг.

ELEVEN GOTTA виготовляються із високоякісної італійської тканини з вмістом поліпропіленових волокон Prolen Siltex з антибактеріальними добавками на основі біогенних іонів срібла Ag +. Биогенное срібло є частиною структури поліпропіленового волокна, тому воно не змивається. Іони срібла запобігають росту бактерій і грибів, пригнічують неприємні запахи і підтримують природний баланс шкіри. Тканина має властивість відведення вологи. Компресійні гетри ELEVEN GOTTA володіють такими характеристиками:

  • зменшують набряки ніг, що виникають після тривалих навантажень;
  • надають підтримку литкових м'язів, гомілки, щиколотки, ахіллесова сухожилля і склепіння стопи;
  • підвищують витривалість;
  • знижують ризик виникнення судом;
  • сприяють регенерації м'язових тканин і прискорюють відновлення;
  • знижують рівень «закислення»: в м'язах утворюється менше молочної кислоти.

Що стосується фітнесу, то ефект відчують любителі тривалих і інтенсивних тренувань. Якщо мова про бігу, компресія прикрасить і заняття новачків.

Зроблені в Чехії.

Склад: 74% Поліамід, 18% Поліпропілен Сілтекс, 8% Еластан.

 

S: 36-38 EU (22-25 см)

M-L: 39-44 EU (26-29 см)

XL: 43-48 EU (28-33 см)

 

7 інших товарів в цій категорії: