Фільтр

Pозмiр

Легкі шапки ERIC

Шапки ERIC – це легкі головні убори, розраховані на спортсменів, які займаються бігом і зимовими видами спорту. Вони стануть в нагоді як восени і навесні, так і під час суворої зими. Для створення шапок ERIC чеський бренд ELEVEN Sportswear використовує два види матеріалів італійського виробництва. Це – високоякісні тканини DOLOMITI і VEGA. За бе...

Шапки ERIC – це легкі головні убори, розраховані на спортсменів, які займаються бігом і зимовими видами спорту. Вони стануть в нагоді як восени і навесні, так і під час суворої зими. Для створення шапок ERIC чеський бренд ELEVEN Sportswear використовує два види матеріалів італійського виробництва. Це – високоякісні тканини DOLOMITI і VEGA. За бездоганну вентиляцію відповідає шар Vega. Це еластичний, добре пропускає повітря матеріал, створений з використанням технології стиснення трикотажу MITI Tech. Матеріал дуже легкий, але в той же час, він має властивості захисту від вітру і опадів. Внутрішня частина головного убору виконана з Dolomiti. Ця двостороння еластична тканина з волокнами LYCRA® POWER має зігріваючими і вбирали піт властивостями.

Вибір і покупка легкої шапки ERIC

В інтернет-магазині офіційного виробника ELEVEN Sportswear можна підібрати легку шапку ERIC відповідного розміру - S, M, L. Моделі відрізняються кольоровою палітрою – є шапки з яскравими принтами, світлі, а також в сіро-білій і чорно-білій гамі. Купити головний убір можна, натиснувши на кнопку «Додати до Кошику» і оформивши замовлення онлайн або по телефону.

Докладніше
Показані 1 - 8 із 8 пунктів
Показані 1 - 8 із 8 пунктів