Пов´язка на голову ELEVEN HB AIR Vertical F2925

192,00 грн

-40%

320,00 грн

3 од.

Пов'язка на голову ELEVEN DOLOMITI AIR з перфорацією призначена для спортсменів, які інтенсивно займаються спортом в холодну та теплу пору року, добре знають, як важлива гармонія тепла і надходження повітря. Тому головні вимоги до аксесуарів для голови взимку – відведення надлишкового тепла і вологи від голови, її захист від переохолодження, а також захист вух від продування. Пов'язки виконані з теплого перфорованого італійського матеріалу DOLOMITI. Висота кожної моделі – 95 мм. Маленькі отвори в комбінації з теплоізоляційними властивостями забезпечують хорошу вентиляцію, а сама пов'язка зігріває в холодну погоду, відводить вологу в жарку погоду.

Ці пов'язки також можуть використовуватися під час тренувань в залі, вбережуть від попадання поту в очі і легко притримають волосся в зручному положенні, зберігши тим самим стильний look спортсмена.

Матеріал має високі показники еластичності, тому в асортименті представлений один універсальний розмір. Висота виробу становить 95 мм. Пов'язку з'єднує всього один шов ззаду, що виключає натирання. По колу швів немає. Яскраві кольори нової серії пов'язок допоможуть підкреслити стильний образ і підняти настрій. До пов'язок можна підібрати рукавички, мультишарфи, і навіть куртки!

  •          Склад: 85% Поліестер, 15% Еластан.
  •          Висота: 95 мм.
  •          Універсальній розмір.

Аксесуари