Пов´язка на голову ELEVEN HB DOLOMITI TRIANGLE Blue

192,00 грн

-40%

320,00 грн

2 од.

Пов'язка на голову ELEVEN HB DOLOMITI – універсальна пов'язка для різних видів спорту, включаючи зимові (біг, лижне крос-кантрі та інші), які вимагають надійного захисту голови від переохолодження, а вух – від продування. Пов'язка на голову з теплої тканини DOLOMITI виконує всі ці функції.

Пов'язка висотою 95 мм – оптимальна для використання під час занять фітнесом, йогою, кроссфіт або іншими видами спорту в приміщенні.

Для створення пов'язки використовується матеріал DOLOMITI італійського виробника, до складу якого входять 85% Поліестер і 15% Еластан. Поліестер швидко вбирає вологу, і вона випаровується вже з виробу, а не шкіри. Тканина відрізняється високою гігроскопічністю, тому швидко поглинає вологу і висихає. Також матеріал відмінно зберігає тепло. Завдяки спеціальному способу переплетення ниток DOLOMITI володіє високою еластичністю в обох напрямках.

Універсальний розмір дозволяє кожному спортсмену вибрати і купити пов'язку, не витрачаючи час на вимір окружності голови. Актуальний і практичний дизайн в стилі унісекс робить пов'язку на голову стильним аксесуаром для жінок і чоловіків.

  •          Вироблено в Чехії.
  •          Висота пов'язки– 95 мм.
  •          Склад: 85% Поліестер, 15% Еластан.

Аксесуари