Пов´язка на голову ELEVEN HB SILVER F2925

297,50 грн

-15%

350,00 грн

1 Товар

Універсальна пов'язка на голову ELEVEN HB SILVER для спортивних занять в залі (йога, фітнес, TRX., ін), на вулиці в зимовий час, і навіть для щоденного використання під час демисезоння. Ця легка і широка модель успішно використовується спортсменами, які займаються бігом підтюпцем, біговими лижами і іншими видами спорту в холодну і теплу пору року.

Пов'язка ELEVEN HB SILVER виконана з двох шарів м'якого антибактеріального італійського матеріалу Micro Borgin Ag. Це дуже м'яка тканина, приємна на дотик, володіє високими експлуатаційними характеристиками, зносостійкістю. До складу Micro Borgin Ag входить срібна нитка. Завдяки їй матеріал володіє такими властивостями:

  •          теплоізоляція;
  •          антистатичність;
  •          атибактеріальність.

Матеріал має високі показники еластичності, тому в асортименті представлений один універсальний розмір. Ширина виробу становить 100 мм. Цей багатофункціональний виріб стане незамінним помічником на зимових змаганнях і просто в поході у будь-який час року.

Ви коли-небудь бачили в чому одягнені спортсмени з дуатлону? Всі одягають пов'язки. Адже для них дуже важливо не перегрітися, тому що це підвищує серцебиття і знижує витривалість та швидкість.

Таким чином, з одного боку, пов'язка захищає голову від вітру, морозу в холодну погоду, від поту в жарку, і при цьому, підтримує правильний температурний режим тіла!

Склад: 97% Polyester, 3% Ag

Аксесуари

6 інших товарів в цій категорії: