Зменшена ціна! Running gloves ELEVEN F2925

Рукавиці для бігу ELEVEN F2925

465,00 грн

-25%

620,00 грн

1 Товар

Рукавички для бігу ELEVEN – високоякісні спортивні рукавички виробництва компанії ELEVEN Sportswear, які допоможуть вам зігріти руки під час зимової пробіжки. Особливістю даної моделі є яскравий спортивний дизайн і легкість. Зручна модель рукавичок забезпечує захист від холоду і вітру, виконана з високоякісного матеріалу BRIDGE, який зберігає все тепло всередині, виводячи вологу назовні. У цьому їх головна відмінність від в'язаних вовняних побратимів, в яких рука залишається в теплі, але мокрою.

Cклад:

  • Частина долоні: 50% Поліамід, 50% Поліестер.
  • Верхня частина: 90% Поліестер, 10% Еластан.

Поєднання цих матеріалів дозволяє примножити позитивні властивості бігових рукавичок, а недоліки – компенсувати перевагами інших. Так, наприклад, завдяки поліаміду і поліестеру, рукавички мають здатність утримувати тепло під час руху, а також відрізняються міцністю, м'якістю, зносостійкістю, стійкістю до забруднення. В одязі, де присутні волокна еластану, шкірні покриви будуть «дихати», адже матеріал не перешкоджає руху повітря.

Надійну фіксацію на долоні забезпечують еластичні манжети. Ці рукавички надійно збережуть в теплі ваші руки і будуть довго служити завдяки високій якості виготовлення.

Для того, щоб визначити розмір рукавичок, потрібно виміряти довжину долоні від кисті руки до кінчика найдовшого пальця, а також обхват долоні в найширшому її місці.

Аксесуари