Шапка ELEVEN AIR GRADIENT Blue

560,00 грн

4 од.

Тепла шапка з перфорацією ELEVEN AIR – оптимальний вибір для спортсмена. Це абсолютно універсальний головний убір. Спортивна шапка підходить як для використання під час тренувань в зимовий час, так і для повсякденного носіння.

Шапочка AIR зроблена з матеріалу DOLOMITI AIR. Це високоякісна тканина, що складається на 85% з поліестеру і на 15% - з лайкри. Головний убір має високі теплозберігаючі, вентиляційні властивості. Шапка сприяє еффективному виведенню вологи. Тому під час тренувань в холодну пору року ELEVEN AIR стане незамінним помічником. Для більш якісного доступу повітря матеріал перфоровано.

Для того, щоб правильно підібрати розмір шапки, потрібно виміряти окружність голови. Розмірна сітка (окружність голови):

  • S: 51 - 54 cм
  • M: 54 - 57 см
  • L: 57 - 60 см

Теплу шапку ELEVEN AIR можна купити в інтернет-магазині офіційного представника бренду ELEVEN Sportswear в Україні. Доставка здійснюється у Київ, Одесу, Запоріжжя, Харків, Дніпро та інші міста. Також на сайті eleven-sportswear.com.ua представлений широкий асортимент одягу та аксесуарів для спортсменів.

19 інших товарів в цій категорії: