Фільтр

Pозмiр

Теплі шапки SVEN

Теплі шапки SVEN з помпоном – це яскраві і модні головні убори для бігу та зимових видів спорту. Також доречно вони будуть виглядати в повсякденному носінні в холодну погоду. Шапочки спеціально розроблені брендом ELEVEN Sportswear для професійних спортсменів, тому для їх створення використовується високоякісний матеріал виробництва Італії DOLOMI...

Теплі шапки SVEN з помпоном – це яскраві і модні головні убори для бігу та зимових видів спорту. Також доречно вони будуть виглядати в повсякденному носінні в холодну погоду. Шапочки спеціально розроблені брендом ELEVEN Sportswear для професійних спортсменів, тому для їх створення використовується високоякісний матеріал виробництва Італії DOLOMITI. Ця функціональна тканина відмінно підтримує температуру тіла, а внутрішня сторона виробу– приємна до шкіри голови і волоссю, зручна для носіння.

Тканина поглинає піт і виводить назовні, має ізолюючі від вітру і частково від води властивості. Шапка має пружну посадку, тому під час руху не буде сковувати голову, не буде підстрибувати. Вона повністю приймає форму голови, і спортсмен її навіть не помітить. ELEVEN SVEN має високі вентиляційні властивості, що дозволяє бігунові або лижникові не турбуватися про перегрівання під час тренування.

Нанесення зображення за допомогою технології сублімації робить дизайн шапок яскравим, зображення глибоким і довговічним навіть при частому пранні.

Як вибрати теплу шапку SVEN з помпоном

На сайті eleven-sportswear.com.ua представлені теплі шапки ELEVEN SVEN в різних кольорових рішеннях і розмірах. Так, в залежності від інших складових гардеробу – куртки, комбінезона, мультишарфа чи рукавичок– спортсмен може знайти для себе головний убір з геометричним, квітковим, мультяшним принтом. Фарбування проводиться за особливою технологією – сублімаційним нанесенням кольору, тому яскраві фарби довго зберігають первинний вигляд. Розмірний ряд представлений моделями S, M, L.

Докладніше
Показані 1 - 12 із 14 пунктів
Показані 1 - 12 із 14 пунктів