Велорукавички

Велорукавички є дуже важливим елементом захисту велосипедиста. Особливо цінують рукавички ті, хто проводить за кермом досить багато часу. Існують звичайні велорукавички і рукавички з обрізаними пальцями, які закривають лише долоню. Обидва види велосипедних рукавичок захищають руки велосипедиста від натирання і набивання об кермо, обвітрювання, т...

Велорукавички є дуже важливим елементом захисту велосипедиста. Особливо цінують рукавички ті, хто проводить за кермом досить багато часу. Існують звичайні велорукавички і рукавички з обрізаними пальцями, які закривають лише долоню. Обидва види велосипедних рукавичок захищають руки велосипедиста від натирання і набивання об кермо, обвітрювання, травмування при падінні. Вони дозволяють надійно зафіксувати руку на кермі, забезпечують більш впевнений контроль над велосипедом.

  •          Велорукавички без пальців зручні у теплу пору року. Їх не потрібно знімати, якщо необхідно щось дістати з рюкзака, гаманця або кишені. ELEVEN Sportswear виготовляє велоперчатки з якісних італійських синтетичних тканин, спеціально розроблених для занять спортом. Завдяки цьому, рукавички не витираються, не розтягуються і прекрасно піддаються пранню.
  •          Тим, хто займається екстремальними видами велоспорту, або катається на велоcипеді в холодну пору року, слід купити велорукавички, що повністю захищають руки, тобто велорукавички з закритими пальцями.

У нашому інтернет-магазині ELEVEN Sportswear Ukraine представлений широкий вибір велоперчаток: літні і зимові, з пальцями і без.

Докладніше
Показані 1 - 2 із 2 пунктів
Показані 1 - 2 із 2 пунктів