Вузькі пов'язки

Вузькі пов'язки на голову ELEVEN із зав'язками призначені для інтенсивних занять, а також вправ в закритих приміщеннях. Вони – оптимальний вибір для бігу і велоспорту, особливо на етапі підготовки до змагань. Ширина таких пов'язок – всього 50 мм, вони легкі і практичні. Ключове завдання вузьких моделей – дренаж поту. Для створення вузьких пов'яз...

Вузькі пов'язки на голову ELEVEN із зав'язками призначені для інтенсивних занять, а також вправ в закритих приміщеннях. Вони – оптимальний вибір для бігу і велоспорту, особливо на етапі підготовки до змагань. Ширина таких пов'язок – всього 50 мм, вони легкі і практичні. Ключове завдання вузьких моделей – дренаж поту. Для створення вузьких пов'язок на голову бренд ELEVEN Sportswear використовує матеріал MICRO італійського виробництва. Ця високоякісна тканина, в складі якої – 100% поліестер. Вона легка, тонка і чудово пропускає повітря. З її допомогою піт надходить на верхній шар головного убору спортсмена. Цей шар має більш грубу текстуру, яка сприяє швидкому випаровуванню поту.

Вузькі пов'язки на голову ELEVEN – це яскравий, індивідуальний дизайн. Для отримання таких насичених, соковитих кольорів використовується технологія сублимационного нанесення.

Яку вибрати вузьку пов'язку на eleven-sportswear.com.ua

Всі моделі вузьких пов'язок на голову, представлені на сайті ELEVEN Sportswear, виконані з якісного італійського матеріалу. Креативні, сучасні принти дозволяють кожному покупцеві підібрати виріб, відповідний стилю, настрою і образу життя.

Докладніше
Показані 1 - 1 із 1 пунктів
Показані 1 - 1 із 1 пунктів