Зменшена ціна! Knee Socks Lahti : Men's

Зимові гольфи ELEVEN LATHI Dark Grey

370,00 грн

-50,00 грн

420,00 грн

Зимові треккінгові термо-гольфи ELEVEN LAHTI – це універсальні зимові шкарпетки довжиною до колін, створені для використання в зимових видах спорту, як: гірськолижний спорт, лижне крос-кантрі, сноубординг, біг, велоспорт, скелелазіння, походи, а також для використання в повсякденному життя в холодних погодних умовах.

Структура термогольф ELEVEN LAHTI:

 • Надплоский шов на шкарпетки не натирає пальці ніг, що дає додатковий комфорт.
 • Захист пальців. Захист подушечок пальців з ударопоглинаючої порожнистої пряжі, яка пом'якшує і захищає пальці ноги, особливо чутливі подушечки пальців ніг.
 • Захист п'яти. Поглинає тертя, ефективно зменшує ризик утворення мозолів.
 • Захист гомілки. Бандаж, розташований на щиколотці хрест на хрест з обох сторін ноги, який в'яжуть з пружного матеріалу, стабілізує щиколотку і оптимально підтримує ногу. Система подушок, розташована на ікрі, яка повністю захищає ногу від ударів і дозволяє повітрю циркулювати. При ходьбі, тиск не буде передаватися шкірі, воно розсіюється по сторонам.
 • Захист ікри. Система подушок, розташована на ікрі, яка повністю захищає ногу від ударів і дозволяє повітрю циркулювати. При ходьбі, тиск не буде передаватися шкірі, воно розсіюється по сторонам.
 • Захист сухожиль. Протектор сухожиль знижує тиск при натисканні, знижує ризик утворення подряпин і синців. Являє собою ударопоглинаючу кругову подушку, яка служить буфером між ногою і взуттям і запобігає тиску і тертю.
 • Канали охолодження ступні. Спеціальні вентиляційні канали, які виводять вологу.
 • Підтримка голеностопа. Захист діє як поглинач ударів, охороняє від болісного тиску, утворення подряпин і мозолів.
 • Система відводу тепла. Система вентиляції, що складається з каналів, які відводять вологість і високу температуру. Забезпечує свіжим повітрям ті зони підошви ступні, які сильно притиснуті до взуття.
  • Адаптивна резинка. Саморегульована манжета адаптується до будь-якого розміру ноги, не спадаючи і не перетягуючи її.
  • Анатомічна в'язка – універсальна для лівої і правої стоп. Захищає і підтримує області високої напруги. З кожним кроком м'яка подушка поглинає вплив від поштовхів і ударів, які стрясають тіло. Поверхні ступень пом'якшені і мають підтримку анатомічно сформованої підошви.

Склад: 46% MERINO WOOL, 35% THERMO COOL, 16% BORGOLON NYLON, 3% LYCRA.

Особливості:

 • Зональна в'язка:

Гольфи ELEVEN LAHTI виготовлені із застосуванням технології зональної в'язки – чергування різних видів плетіння і матеріалів, таким чином, що виникають зони з більш вираженою дією (зігрівання, вологовідведення, еластичність, пружність), що підвищують комфорт при носінні.

 • Мериносова вовна:

Внутрішній шар виконаний з вовни Merino Wool, що володіє цілим рядом корисних властивостей. Шерсть Merino Wool має прекрасні властивості терморегуляції, зберігає тепло, добре вбирає і відводить вологу, володіє природними антибактеріальними властивостями, шкарпетки не мають запаху навіть після довготривалого носіння, знижує стомлюваність м'язів і надає відчуття комфорту.

 • Нейлон (поліамід) являє собою дуже міцне волокно, що володіє підвищеною стійкістю до стирання. Використовується в конструкції шкарпеток для додання їм більшої довговічності.
 • Лайкра застосовується для кращого облягання по всій довжині носка.
 • Пряжа Thermocool – це нова технологія виробництва спортивного одягу, яка характеризується незвичайними для ниток терморегулюючими властивостями. Це гібридна пряжа, і в її склад входять волокна різних типів – теплонакопичувальні трубчасті волокна з плоскими поперечними перетинами, збільшують поверхню випаровування. Завдяки такому поєднанню, трикотажні тканини, виготовлені з цієї пряжі, характеризуються: високим рівнем теплоізоляції і захисту організму від охолодження; надмірна волога швидко видаляється назовні тканини, завдяки чому шкіра залишається сухою; сприяє випаровуванню вологи, завдяки чому захищає організм від перегріву.

3 інших товарів в цій категорії: